Život v duchu posolstiev

Dátum: 15.03.2019

Vložil: Diana Gamulescu

Titulok: testimony

Budem milovať zdieľať svoje svedectvo pre vás všetkých ľudí na svete som sa oženil s manželom asi pred 2 rokmi sme začali mať problémy doma, ako sme prestať spať na rovnakej posteli, bojovať o malé veci, vždy príde domov neskoro v noci , príliš veľa pitia a spanie s inými ženami zo strany som nikdy nemiloval žiadneho muža v mojom živote okrem neho. je otcom môjho dieťaťa a nechcem ho stratiť, pretože sme tak tvrdo pracovali, že sme sa stali tým, čím sme a máme dnes. pred niekoľkými mesiacmi sa teraz rozhodol žiť ma a dieťa, byť slobodná matka môže byť niekedy ťažké a tak som sa nikto obrátiť, a ja som bol zlomený srdce. Volala som svojej matke a vysvetlila jej všetko, moja matka mi povedala o DR.Isikolo, ako jej pomohol vyriešiť problém medzi ňou a mojím otcom som bol prekvapením, pretože boli bez seba tri a pol roka a bolo to ako zázrak, ako sa k sebe vracali. Bol som nasmerovaný na Dr Isikolo na jeho email: (isikolosolutionhome@gmail.com) a vysvetliť mu všetko, tak mi sľubujem, že sa nebudem báť, že bude vrhať kúzlo a že sa veci vrátia k tomu, ako sme sa tam znovu zamilovali. a že to bol ďalší ženský duch, ktorý ovládal môjho manžela, povedal mi, že môj problém bude vyriešený do dvoch dní, ak verím, že som povedal OK Tak mi dal kúzlo a po dvoch dňoch sa moja láska vrátila a požiadala ma, aby som mu odpustil Teraz som tak šťastný. tak, že prečo som sa rozhodol podeliť sa o svoje skúsenosti s každým orgánom, ktoré majú takýto problém, kontaktujte Dr. Isikolo, veľké kúzlo na jeho e-mailové adresy isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež WhatsApp na +2348133261196





Späť na diskusiu