Život v duchu posolstiev

Dátum: 29.05.2019

Vložil: mary

Titulok: ex back

Είμαι τόσο ενθουσιασμένος μου σπασμένος Ο γάμος έχει αποκατασταθεί.

"Εμείς πρόσφατα δημιουργήσαμε, παρόλο που ήταν δύσκολο. Έχουν περάσει περισσότερο από ένα μήνα τώρα και όλα έχουν την αίσθηση ότι έχουν επιστρέψει στο φυσιολογικό. Έχει αρχίσει να με θεραπεύει καλύτερα και ήταν μια διαδικασία θεραπείας και για τους δυο μας. Ο εφιάλτης που διήρκεσε σχεδόν 2 χρόνια πριν καταρρεύσουμε τελικά τελείωσε. Είναι σαν να ερωτεύτηκα ξανά! Έχουμε βάλει το παρελθόν πίσω μας και προσπαθούμε να προχωρήσουμε - και για πρώτη φορά σε μεγάλο χρονικό διάστημα, το μέλλον μοιάζει πολύ πιο φωτεινό. Δεν μπορώ να εκφράσω με λόγια πόσο ευγνώμων είμαι ο DR PRINCE IDIALU! Είναι σαν να ανακαλύψαμε τελικά αυτά τα πράγματα ο ένας για τον άλλο που μας έκανε να ερωτευτούμε καταρχάς. Όλη η ανησυχία και το άγχος έχει απλώς εξαφανιστεί. Σας ευχαριστώ DR PRINCE IDIALU για την αποταμίευση του σπασμένου Γάμου μου και έφερε τον σύζυγό μου πίσω σε μένα! »Εγώ και ο σύζυγός μου ζούμε μαζί με χαρά και πάλι .. Όλα χάρη στο DR PRINCE IDIALU. Εάν έχετε κάποιο πρόβλημα επικοινωνήστε με την Dr.Unity τώρα και σας εγγυώμαι ότι θα σας βοηθήσει. Στείλτε τον στον e-mail: princeidialu@outlook.com ή καλέστε ή διαλέξτε 1 (504) 603-3666





Späť na diskusiu