Život v duchu posolstiev

Dátum: 16.09.2019

Vložil: Veronica Adrian

Titulok: testimony

Som ohromený. To sa mi skutočne deje. Mám späť svojho bývalého manžela. Volám sa Veronica Adrian. Som veľmi šťastný, že dnes môžem písať o svojom pomocníkovi, ktorý sa za mňa modlil za môj vzťah. Boh skutočne použil tohto človeka, aby mi pomohol v mojej situácii. Prosím, počúvajte moje slová, ak hľadáte kúzla, ktoré vám pomôžu, obráťte sa na doktora Isikola. Je to najlepšie kúzlo, ktoré vám dnes pomôže. Pred dvoma rokmi sme mali ja a môj manžel obrovskú hádku, ktorá viedla k nášmu rozvodu. Pre mňa a môjho chlapca bolo peklo, že sme sa museli presťahovať do iného mesta. Stal som sa slobodným rodičom. S doktorom Isikolom som sa stretol len asi pred mesiacom, keď som mu povedal o svojej situácii a povedal mi, aby som sa o to nestaral. Do dvoch dní sa môj bývalý manžel vrátil ku mne. Stalo sa to v utorok ráno, keď som dostal hovor z domu (moji rodičia), že ma hľadá. Prijal som ho, aby prišiel na moje miesto a ospravedlnil sa mi, ako som kľačal pred nášho syna. Okamžite som vedel, že mi tento muž pomohol. Som veľmi šťastná žena so všetkým, čo sa stalo v mojom živote. Ak sa chcete spojiť s kúzelníkom, stretnite sa s doktorom Isikolom a budete prekvapení úžasnými zmenami vo vašom živote. Jeho e-mail je isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež Whatsapp ho na +2348133261196. kontaktujte ho a on vám odpovie.





Späť na diskusiu