Život v duchu posolstiev

Dátum: 30.10.2020

Vložil: Mugu white

Titulok: Testimony...

ja a moja žena sme manželmi posledných 15 rokov a máme krásnu 12-ročnú dcéru. Počas celého obdobia to bol milostný vzťah a skutočne nikoho na svete nemilujem viac ako ju.

Spočiatku sme mali ťažký život s finančnými problémami, ale teraz sme si nimi prešli a posledných 5 rokov žijeme skutočne veľmi pohodlný život. Strávili sme spolu veľa času a do začiatku roku sme mali skutočne nulové problémy. .

Minulý rok v júli sme išli na víkend do hotela a keď sme sa vrátili, moja žena sa mi s plačom priznala, že začala fajčiť. Reagoval som veľmi zle (teraz už rozumiem) a snažil som sa ho prinútiť, aby sa vzdal, vždy preto, lebo Icare . Minulý rok sme mali 6 nehôd, pri ktorých sme vždy mali veľké bitky z rovnakého dôvodu. Zatiaľ čo ona nefajčila doma, fajčila v práci. Cez víkendy bola na návšteve u milovanej osoby, ktorá býva neďaleko nášho domu, kam chodí. pol hodiny fajčiť.

Naše víkendy boli stresujúce kvôli jej novému zvyku a pred mesiacom si vybrala svoje veci, prenajala si byt a presťahovala sa. Bol som vonku s dcérou, keď sa to stalo a keď som sa vrátil domov a videl som jej stratené veci, v podstate som havaroval. -3 týždne som urobila všetky chyby v žobraní a plači, ale jej srdce tak zatvrdlo, že som nemohol uveriť tomu, ako sa ku mne správa.

Minulý týždeň som sa rozhodol s mojou dcérou na dovolenke. Moja žena ma minulý týždeň vôbec nekontaktuje, ale ráno a večer kontaktujem našu dcéru a robím jej texty, urobil som všetko pre to, aby som ju priviedol späť, ale poznám cestu. Len pred 2 mesiacmi som prešiel článok online, predtým, ako som videl, ako sa žena delí o vďačnosť za mocného muža menom DR ALAMI, ktorý jej pomáha dosiahnuť mier v jej dome, svedectvo na mňa urobilo veľký dojem a rozhodol som sa to vyskúšať .. Vysvetľujem celý môj problém, doktor ALAM .. sľubuje, že mi pomôže a urobil to, čo sľúbil, moja žena sa vracia s prosením, dokonca prestala fajčiť .. jeho meno je možné chváliť .. pre viac informácií ho môžete kontaktovať pre vaše domov pošlite mi e-mail na dralahalah@gmail.com alebo zavolajte na whatsap + 2348115720823. vďaka, že sa so mnou môžete podeliť o môj príbeh. E-mail DR ALAM DNES VÁM POMÔŽE .... EMAIL dralahalah@gmail.com WHATSAPP +2348115720823





Späť na diskusiu