Život v duchu posolstiev

Dátum: 06.11.2020

Vložil: David Bescht

Titulok: thank you chubygreat

Moje meno je Clara Andrew, rád by som sa podelil s mojimi svedectvami o širokej verejnosti o tom, čo pre mňa tento muž menom chubygreat práve urobil, tento muž mi priniesol späť môjho strateného bývalého manžela so svojím veľkým kúzlom do 48 hodín.
Bola som vydatá za svojho manžela Williama Boba, boli sme spolu dlho a máme sa radi, ale keď som mu nemohla dať dieťa po dobu 2 rokov, nechal ma pre inú ženu a povedal mi, že už nemôže pokračovať. Povedal som omg, bol som frustrovaný a beznádejný, potom som začal hľadať spôsob, ako ho získať späť, až kým mi môj priateľ nepovedal o tomto mužovi a o tom, ako pomáha ľuďom po celom svete s rôznymi problémami, spočiatku som neveril ona, dva dni som nad tým premýšľal, kým som sa rozhodol to vyskúšať.
Kontaktoval som tohto muža a povedal som mu všetky moje problémy a to, čo chcem, aby pre mňa urobil, povedal mi, že moje problémy budú vyriešené do 48 hodín a že všetky moje želania budú splnené, bol som skeptický, ale hľa do 48 hodín hodiny, môj manžel sa ku mne vrátil na kolenách a prosil ma, aby som mu odpustila. Tento muž nielenže priviedol môjho strateného manžela späť do 48 hodín, ale po mesiaci mi chýbala aj menštruácia, išiel som na test a výsledok ukázal že som bola tehotná. Dnes som šťastná ako matka dievčatka, ešte raz vám ďakujem za všetko, čo ste pre mňa urobili.

Ak ste vonku pri prekonávaní niektorého z týchto problémov alebo máte vo svojom živote problémy s HIV alebo s akýmkoľvek druhom choroby, kontaktujte ho a požiadajte o pomoc, jeho súkromný e-mail:
chubygreat@gmail.com / WhatsApp Telefónne číslo: 2348165965904





Späť na diskusiu