Život v duchu posolstiev

Dátum: 19.06.2013

Vložil: gabcek

Titulok: falošný prorok

Pochválený buď Ježiš Kristus
Veľmi rada chodím na toto fórum, kde mnohí zdieľame takto spoločnú vieru a nadšenie pre tieto posolstvá. Je veľmi ťažké ba až nemožné sa porozprávať o nastávajúcich skutočnostiach s niekým iným, každý je akosi zaslepený, čo ma dosť mrzí. Pár rokov dozadu moja mamka vždy kupovala časopis magnificat, kde už vtedy bolo upozorňované na NWO a to čo má prísť, tak tieto posolstvá som začala brať ako pravé. Boli však dni keď som pochybovala aj vďaka takýmto pochybujúcim prispievateľom. Začala som čítať všetky posolstvá od začiatku, všetko čo je v nich sa splnilo alebo plní. Dnes ma upútal tento článok o FP v sme hlavne odstavec na konci kde hovorí že zmeny v cirkvi očakávajú na jeseň a posolstvo zo dňa 23.11.2010 č. 018 Tri roky dovtedy, kým sa plán uskutoční

Viac tu: https://jezis-kristus-varovanie.webnode.sk/news/posolstvo-018/

https://www.sme.sk/c/6840880/ahoj-tu-je-jorge-novy-papez-meni-vatikan.html

Zásadné zmeny?

„Pod týmto pápežom je jednoduchosť novou módou,“ povedal pre National Catholic Reporter jeden z kardinálov, ktorý rýchlo vymenil honosné oblečenie za tmavú róbu klerika.

Vyhýba sa politike a odmieta sa miešať do talianskych záležitostí, čo dosiaľ bolo pre rímsku kúriu zvykom.

Odborníci na Vatikán však hovoria, že veľké zmeny by mali prísť na jeseň. František zatiaľ nevymenil jednotlivé mocné postavy kúrie. No vytvoril výbor ôsmich kardinálov, ktorí mu majú pomôcť zreformovať riadenie cirkvi.

„Zriadenie tejto komisie napovedá, že nechce robiť len čiastkové zmeny,“ zdôrazňuje Gazda. „Chystá niečo zásadné.“

Čítajte viac: https://www.sme.sk/c/6840880/ahoj-tu-je-jorge-novy-papez-meni-vatikan.html#ixzz2WeZIeqHi

Späť na diskusiu