Život v duchu posolstiev

Dátum: 12.05.2018

Vložil: Veronica Saciri

Titulok: svedectvo

Dobrý deň, moje meno Veronica Saciri chcem svedčiť o mocnom a veľkom kúzelníkovi nazývanom Dr. Isikolo, mal som ťažkosti s otehotnením v dôsledku chronickej choroby, to ma tak znepokojilo a bolo som smutné, že môj manžel nebol s ňou spokojný a jednu noc prišiel späť domov nahnevaný mi povedal, že chce byť otcom a pretože som nemohol urobiť ho, že sa rozhodol vziať niekoho iného a rozviedol ma bol som zničený a plakal celú noc bol strach, že by som skončil v nemocnici stále premýšľal o dobré časy, ktoré sme mali spolu a koľko mi to chýbalo, hľadal som niečo online, keď sa ozvalo hlásenie týkajúce sa tohto skvelého kúzelníka a ako mu to pomohlo toľko v podobných problémoch, o čom som na to už nejaký čas premýšľal a rozhodol sa ho vyskúšať, keď som ho kontaktoval, povedal mi, že po 24 hodinách sa môj manžel vráti a ja budem tehotná, urobil som všetko, čo ma požiadal, aby som urobil, až na moje najväčšie prekvapenie, že druhý deň to bol môj manžel späť domov, on zavolajte, aby ste prosili o odpustenie ness a zrušil rozvod, 4 týždne po tom, ako doktor potvrdil, že som tehotná, som tak šťastná, že vám môže pomôcť a tiež ho kontaktovať na isikolosolutionhome@gmail.com alebo jeho Whatsapp: +2348133261196

Späť na diskusiu