Život v duchu posolstiev

Dátum: 17.10.2018

Vložil: viktoria Petra

Titulok: Boh ťa žehnaj pani Marian Hoffmanovej

Ahoj všetci, ja som viktoria Petra, osamelý rodič od slovak rokov, rád by som zdieľať toto skvelé svedectvo o tom, ako som dostala pôžičku od Mariana Hoffmana, keď nás boli vylúčení z nášho domu, keď som nemohol zaplatiť účty po tom, on-line obchody a poprel pôžičku od mojej banky a iných úverových družstiev, ktoré som navštívil. Moje deti sa starali o hostiteľov, sám som bol na ulici. Jedného dňa som sklamal svojho starého kolegu, ktorý mi predstavil úverovú spoločnosť Marian Hoffman. Spočiatku som jej povedala, že nie som pripravený vziať si riziko, že si požičia inú pôžičku on-line, ale ubezpečila ma, že som im zaň dostala pôžičku. Vzal som si ďalšiu myšlienku kvôli mojej domácej úlohe, prešiel som test a požiadal som o pôžičku, našťastie pre mňa, dostala som pôžičku vo výške 50.000 eur (marianhoffman.finance@gmail.com). Som rád, že mám riziko a žiadam o pôžičku. Moje deti ma vrátili, ale teraz mám svoj dom a svoju činnosť. Všetka vďačnosť patrí veriteľovi Marian Hoffmanovi, ktorý mi dal zmysel, keď som stratil nádej.

Späť na diskusiu