Život v duchu posolstiev

Dátum: 09.12.2018

Vložil: Beatrice Modi

Titulok: testimony

Toto je tá najkrajšia vec, ktorú som kedy zažil. A potrebujem zdieľať toto veľké svedectvo, chcem len povedať, že ďakujem Dr. Isikolo za to, že som si pomohol odovzdať čas, ktorý priniesol môj bývalý manžel, moje meno je Beatrice Neacksu , Chcem s vami zdieľať svoje svedectvo a svoje šťastie s vami všetci na tejto stránke, v minulom roku ma manžel opustil na druhú ženu na svojom pracovisku a opustil ma a dve svoje deti, všetko bolo pre mňa také ťažké a deti, pretože ho milujem toľko, takže som videl svedectvo DR Isikolo, o tom, ako pomáhal dámam, aby tam dostali manžela späť, tak som ho kontaktoval a on mi pomohol odovzdať späť kúzlo pre môjho manžela a druhý deň môj manžel opustil druhú ženu a vrátil sa ku mne prosiť o odpustenie s takou láskou a starostlivosťou. nikdy nezabudnem na túto pomoc, ktorú mi DR a Isikolo dal mne a mojim deťom. ak ste tu, potrebujete pomoc, aby ste získali milovníka späť, môžete ho kontaktovať prostredníctvom tohto e-mailu isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež WHATSAPP ho na +2348133261196, som živým svedectvom o jeho moci

Späť na diskusiu