Život v duchu posolstiev

Dátum: 06.01.2019

Vložil: Felicia

Titulok: feliciajava22@gamil.com

Tento svet je kruté miesto pre skutočné. Trval som s problémami manželstva už 9 mesiacov, pretože nevedel, že môj najlepší priateľ bol hlavnou príčinou môjho problému. Môj príbeh môže byť užitočný pre vás, prosím, vezmite si čas a prečítajte si.

Oženil som sa s manželom 8 rokov a máme syna vo veku 4 rokov. Moje manželstvo bolo s mojím manželom veľmi pekné, pretože sme sa tak zamilovali do seba, kým sa môj manžel automaticky nezmení na mňa a môjho syna. Začal udržiavať neskoré noci a prestal sa starať o mňa a nášho syna
Niekoľkokrát som sa ho spýtal, čo to je, ale nikdy nemal žiadny dôvod na svoje nesprávne správanie voči mne a nášmu synovi. Stále mi hovorí, že jeho hlava je ťažká a on je unavený našim manželstvom. Povedal, že chce rozvod. Niekoľkokrát som mu prosil a pripomenul mu náš krásny minulý život, ale nikdy ma neposlúchol, ani krik nášho syna. Jedného dňa prišiel môj priateľ do mesta, potom som mu povedal o mojej situácii. Pripojil ma k veľkému silnému mužovi zvanému doktor Okosu. Povedal mi, že tento muž mu pomohol dostať jeho bývalú späť a dostať dobrú prácu taky. Navrhol mi, aby som mu dal súd. Kontaktoval som tohto muža prostredníctvom jeho e-mailu
Povedal mi, že môj najlepší priateľ bol príčinou môjho problému. Že môj najlepší priateľ používa na môjho manžela lásky, aby zničil moje manželstvo. Ohh to ma dostalo naozaj zničené, ale vďaka Bohu, že doktor Okosu dokázal zlomiť šarm a za 2 dni sa môj manžel vrátil domov a znova sa vrátil, ukázal mi, ako veľmi ma miloval práve tak ako on. Všetko fungovalo dokonale a všetci žijeme teraz ako jednu šťastnú rodinu. O pár dní neskôr prišiel môj priateľ, aby som vyznal svoje zlé skutky a prosil o odpustenie. Doktor Okosu ma požiadal, aby som jej odpustil, a tak som to urobil.

Budem aj naďalej hovoriť o vašich dobrých skutkoch, veľkom Man Dr. Okosu. A môže Všemohúci Bôh naďalej používať vás na pomoc iným ľuďom na tomto svete.

Prosím, moji ľudia netrpia v tichosti, aj vy môžete vyskúšať tohto muža, verím, že to bude pracovať pre vás práve tak, ako to fungovalo pre mňa. Toto je jeho e-mail: drokosu01@gmail.com

Doktor Okosu je tiež vhodný na riešenie mnohých ďalších problémov

* Chcú vaše ex späť. * Chcete byť bohatý * Chcete nájsť pravú lásku * Chceš dieťa. * Chcete mať šťastie vo všetkom, čo robíte * Chcete, aby ste boli v manželstve pod kontrolou * Vyvarujte sa akejkoľvek choroby.

Kontaktujte DR Okosu dnes a som si istý, že to nebudete ľutovať. E-mail: drokosu01@gmail.com

Späť na diskusiu