Život v duchu posolstiev

Dátum: 28.01.2019

Vložil: Sofija Pavao

Titulok: testimony

Dr Isikolo, ty si skutočne zázrak. Skúsil som toľko kúzelných kolies a psychických, keď ma manžel opustil a povedal mi, aby som ísť a videli právnika za rozvod len preto, že jeho matka, moja matka in-law nepodporovala naše manželstvo, nenávidela ma, dôvod a zaobchádzal so mnou ako vyhnanec, môj manžel bol na mojej strane odvtedy, čo sme sa vzali začiatkom tohto roka a zrazu sa úplne zmenil a začal počúvať svoju matku, aby sa rozviedla. Skúsil som toľko kúzelníkov na pomoc, ale nebol žiadny výsledok potom, čo som zbytočne veľa peňazí, pokúšal som sa, pretože som miloval svojho manžela toľko a nikdy som ho nechcel stratiť. Po niekoľkých dňoch som narazil na Dr. Isikolo kontakt na internete a len Dr. Isikolo bol jediný kúzelník, ktorý mi mohol zaručiť naliehavé 48 hodín lásky kúzlo casting .. a on ma ubezpečil, že môj manžel sa vracia .. som dôveroval Dr. Isikolo, a bolo to viac než len sen, aby som spoznal môjho manžela späť do môjho života s množstvom ospravedlnenia a lásky 24. januára tohto roka 2019 ... A on bol žalostný pre všetky jeho zlé činy, dokonca aj moja matka in-law prišiel so svojimi priateľmi prosiť, aby som jej odpustil, že nikdy nevedela, prečo ma nenávidel .. Určite je to naozaj zázračný chrám. Dozvedieť sa viac o doktorovi Isikolo prostredníctvom jeho isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež ho na Whatsapp +2348133261196. Sýr som vďačný za obnovenie mieru v mojom dome

Späť na diskusiu