Život v duchu posolstiev

Dátum: 30.03.2019

Vložil: Izeta Enes

Titulok: testimony

Keď som našiel Dr. Isikola, bol som v zúfalej potrebe priviesť svojho bývalého milenca späť. Nechal ma pre inú ženu. Stalo sa to tak rýchlo a vôbec som nemal v tejto situácii žiadne slovo. Len ma po troch rokoch bez vysvetlenia vyhodil. Kontaktujem Dr.Isikolo cez jeho webovú stránku a on mi povedal, čo potrebujem urobiť predtým, než mi môže pomôcť a urobil som, čo mi povedal, aby som po tom, čo mi poskytol to, čo chcel, odovzdal milostné kúzlo, aby nám pomohol dostať sa späť , Krátko po tom, čo urobil svoje kúzlo, môj priateľ začal ma znova posielať textami a cítil sa hrozne za to, čo mi práve dal. Povedal, že som bol najdôležitejšou osobou v jeho živote a teraz to vie. Presťahovali sme sa spolu a bol pre mňa otvorenejší ako predtým a potom začal so mnou tráviť viac času ako predtým. Odkedy mi doktor Isikolo pomohol, môj partner je veľmi stabilný, verný a bližšie ku mne ako predtým. Dôrazne odporúčam DR ISIKOLO každému, kto potrebuje pomoc. E-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež WhatsApp ho na +2348133261196

Späť na diskusiu