Život v duchu posolstiev

Dátum: 18.05.2019

Vložil: anna

Titulok: svedectvo

moje meno je Anna, liečím sa z zlomeného srdca "Láska kúzlo od Dr.OGBOSHIMOTO, ktorý priniesol môjho manžela späť."
Po 12 rokoch manželstva, ja a môj manžel sme boli v jednom hádke, alebo druhý, kým ma nakoniec neopustil a presťahoval sa do Kalifornie, aby bol s inou ženou. Cítil som, že môj život skončil a moje deti si mysleli, že už nikdy neuvidia svojho otca. Snažil som sa byť silný len pre deti, ale nemohol som kontrolovať bolesti, ktoré trápia moje srdce, moje srdce bolo naplnené bolesťou a bolesťou, pretože som bol naozaj zamilovaný do svojho manžela. Každý deň a noc na neho myslím a vždy si želám, aby sa ku mne mohol vrátiť, bol som veľmi znepokojený a potreboval som pomoc, a tak som hľadal pomoc online a narazil som na webovú stránku, ktorá navrhla, aby Dr. rýchlo. Cítil som, že by som mal skúsiť. Obrátil som sa na neho a on mi povedal, čo mám robiť a potom som to urobil, potom mi urobil kúzlo lásky. O 28 hodín neskôr ma môj manžel naozaj zavolal a povedal mi, že mi chýba a deťom toľko, tak úžasne! Tak sa vrátil v ten istý deň, s množstvom lásky a radosti, a ospravedlnil sa za svoju chybu a za bolesť, ktorú spôsobil mne a deťom. Potom od toho dňa bolo naše manželstvo silnejšie ako predtým, vďaka Dr.OGBOSHIMOTOOVI. on je tak silný a ja som sa rozhodol podeliť sa o svoj príbeh na internete, že Dr. späť alebo zachrániť vaše manželstvo rýchlo. Už neplač, kontaktujte ho. ogboshimotoh@gmail.com

Späť na diskusiu