Božie zázračné uzdravenia

Božie zázračné uzdravenia powered by vimeo.com

Božie zázračné uzdraveniastaňte sa svedkami Božích zázračných uzdravení cez Božie milosrdenstvo a lásku, ktoré Boh vyjavil skrze Svojho ducha v podobe úžasnej uzdravujúcej moci na ťažko chorých, ktorým klasická lekárska veda už viac nedokázala pomôcť a ktorí by bez Božieho zásahu buď zomreli alebo by boli nútení žiť svoje životy s trvalým ťažkým onemocnením, neustále odkázaní na cudziu pomoc, často trvale pripútaní na lôžku alebo závislí na invalidnom vozíku. Preciťujte svojim srdcom príbehy a tragédie ťažko chorých a postihnutých ľudí, ktorí jedinú nádej vložili do Božej milosti a vo svojej silnej viere uverili v Božiu moc, ktorá ich skutočne dokázala uzdraviť, lebo Boh je veľký a milosrdný, láskavý a milujúci a kto v neho verí a z celého srdca sa mu oddá, tomu On zošle milosť uzdravenia – tento úžasný prejav Jeho Božskej lásky k nám ľuďom, Jeho stvoreniam. Velebme Pána, vzdávajme mu vďaku, lebo veľké sú Jeho milosti, ktoré nám zosiela, keď sa Mu oddáme celým svojim srdcom a vložíme všetko do Jeho Božských rúk.

Toto video dokumentuje zázračné Božie uzdravenia v uzdravovacej škole pastora Oyakhiloma v Nigérii a na evanjelizačných zhromaždeniach evanjelistov Reinharda Bonnkeho a E. Angleyho v Afrike. Video materiál je prevzatý zo satelitného vysielania kresťanských TV staníc TBN, LoveWorld, God Channel a BEN.

Stiahnuť toto ako aj ďalšie videá na váš počítač v AVC/H.264/MPEG-4 video-kodeku (dá sa prehrať napr. cez  VLC Media Player ) si bez registrácie a zadarmo môžete priamo tu:

www.uloz.to/soubory/light_angel/video

                 

U p o z o r n e n i e :

Na správne zobrazenie a funkčnosť multimediálnych obsahov ako i celej tejto webovej stránky potrebujete mať nainštalovaný ADOBE FLASH PLAYER

                 

                VIDEO-AUDIO